3 Temmuz 2014 Perşembe

YENİ İŞ KOLUM: MY WEDDING JARS Düğün hazırlıklarına girişmeden önce bu sektörün bu denli büyük ve uçsuz bucaksız olduğunu hayal edemezdim.

Gelinlik seçiminden tutun da, masanın üzerinde duracak tealight’a kadar her detayla ilgilendiğiniz düğün hazırlıkları, bu hayatta beni en çok yoran şey oldu.

En çok yoran, ama en çok keyif aldığım...

Ve bu süreç, bana yeni bir iş kapısı da açtı. Nikah şekerlerimi en yakın arkadaşlarımla oturup kendim yaptım. Sıradan ve klasik bademlerden istemediğimden, farklı bir şey olsun istedim ve minik, sevimli nikah reçelleri hazırladım.

Sonra da düşündüm; bunu neden başkaları için de yapmayayım?


Anlayacağınız, yeni bir iş kolum var artık. İlk siparişlerimizi de aldık bile! Üstelik bu haftadan itibaren ürünlerimiz Oleg Cassini markasının online satış sitesinde de satışa sunulacak. 

Evlenecek olanları, yeni bir bebek bekleyenleri, partisine renk katmak isteyenleri kısacası herkesi bana destek olmaya bekliyorum=)


Instagram hesabımız: @myweddingjars

Sipariş için ise myweddingjars@gmail.com adresine mail atmanız yeterli.

Herkese ilham dolu, keyifli bir gün dilerim.

Sevgiler,
Z. 

2 yorum:

 1. Hep birbirine benzeyen şeyleri görmek hoş olmuyor. Henüz düğünüm görünürde olmasa da bayıldım reçel fikrine :) Eş dosta ihtiyaç sahiplerine haber salınacak! :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler! :) Bizim düğünümüzde de çok ilgi çekti bu reçeller, ben sadece çilek reçelini tercih ettim ama daha Ege'de yapılacak bir düğünde sakız reçeli müthiş olmaz mı? :)

   Çok sevgiler,

   Sil