28 Mayıs 2012 Pazartesi

Sepette Eurovision


Nasıl bir iş yerinde çalışıyorsunuz?

Mesela sizin ofisinizde masaj koltuğu var mı? Peki ya bir PlayStation odası?

İşten bunalıp yarım saatliğine kaçabileceğiniz Boğaz manzaralı bir bahçe?

Abarttığımı düşünüyor olabilirsiniz fakat Yemeksepeti’nin kampüsü tam da böyle imkanlara sahip… Nereden mi biliyorum? Çünkü geçtiğimiz ay LaVitaeBella blog’uyla tanıdığınız yakın arkadaşım Miray ile birlikte Yemeksepeti’nin masaj koltuklarıyla, PS odalarıyla dolu merkezine konuk olduk. Tabii kampüsün her bir detayına öylesine bayıldık ki; Miray’la birlikte burada kısa zamanda bir etkinlik düzenlemeye karar verdik. Hem de şöyle en eğlencelisinden…

İşte bu nedenle geçtiğimiz Cumartesi akşamı Eurovision’u herkes evlerinde izlerken bizler bir grup blogger bu keyifli organizasyonu Yemeksepeti’nin kampüsünde izledik.

O gece neler mi yaptık?

Yemeksepeti’nin bizler için hazırlamış olduğu pizzalara gömüldük, atıştırmalıklara bayıldık…


İçkilerimizi yudumlayıp kadehlerimizi Can Bonomo’ya kaldırdık…Bir sürü blogger Eurovision’daki şarkılar eşliğinde coştuk…

Bir ara dedikodu yaptık :)

Can Bonomo’nun şarkısının ve koreografisinin çok başarılı olduğuna karar verdik…


Bol bol tweet attık…


"Love me back"  çaldığında hep birlikte dans ettik…


Ve gecenin sonunda Yemeksepeti’nin manzarasına aşık olduk!Bu güzel geceyi Yemeksepeti ile birlikte düzenlemiş olmak son derece keyifliydi. Umarız herkes en az bizim kadar keyif almıştır.

Herkese sevgiler! 

3 yorum:

  1. Bir insan hala gidemediği bir gece için üzüntü duyar mı? :) çok eğlenceli bir gece olmuş, ofisin manzarasına ve ortamına hayran kaldım Zeynep'cim.

    YanıtlaSil
  2. Canımmm başka aktivitelerde birlikte oluruz olsun:) Çok öpüyorum seni!

    YanıtlaSil
  3. ps odaları mı? tamam kabul ederim burdan gelecek iş teklifini.. düşünmüyorum hayır... evet yani.. tamamdır..yarın gelip başlarım ben. :)

    YanıtlaSil